Oświetlenie - Ozdobne Świece, Świeczki Zapachowe, Podgrzewacze, Lampki - Skarby Domowe
Oświetlenie

Ozdobne lampy, lampiony i świeczki, doskonałe do przytulnych wnętrz, postarzanych mebli. Duży wybór świec, podgrzewaczy i świeczników: style Skandynawski, Prowansalski, Shabby Chic, Retro i Vintage. Dodatki i ozdoby do domu - artykuły dekoracyjne: piękne świece i świeczki, zapachowe i nie tylko.

Oświetlenie Jest 59 produktów.

Podkategorie

 • Lampiony Latarenki

  Dekoracyjne lampiony i latarnie - do ogrodu, na taras, balkon. Białe, popielate i inne, ozdobne lampiony, latarnie ogrodowe, w tym postarzane, pasujące do styli Shabby Chic, Retro, Vintage. Dekoracje do ogrodu i aranżacje przestrzeni, oświetlenie do ogrodu, drewniane latarenki.

 • Świeczniki

  Małe, ozdobne świeczniki i niewielkie lampioniki, idealne do salonów w stylu Retro, Vintage, Shabby. Dodatki i ozdoby do domu, doskonałe na prezent dla kogoś lub dla siebie. Oświetlenie wnętrz - miniaturowe świeczniki.

 • Lampy Stołowe Nocne

  Lampy i lampki nocne, biurowe, do domu i pracy w stylach Retro, Vintage, Shabby Chic, Prowansja. Duży wybór - lampy materiałowe, drewniane, ozdobne i praktyczne: rozświetlą każde wnętrze. Lampy dekoracyjne do salonu, sypialni, pokoju.

 • Świece Obrączki Sznury

  Dekoracyjne i praktyczne świece, świeczki i podgrzewacze - zapachowe i nie tylko. Dodatki i ozdoby do domu, ogrodu, na taras i balkon - oświetlenie wnętrz, salonu, sypialni w stylach Vintage, Retro, Shabby Chic - artykuły dekoracyjne. Świeczki na prezent, walentynki, urodziny.

Pokazuje 31 - 59 z 59 elementów