Oświetlenie - Ozdobne Świece, Świeczki Zapachowe, Podgrzewacze, Lampki - Skarby Domowe
Szanowni klienci! Ruszamy z sprzedażą już jesienią. Serdecznie pozdrawiamy! ~ wasza załoga Skarbów Domowych

Obniżki

Oświetlenie

Ozdobne lampy, lampiony i świeczki, doskonałe do przytulnych wnętrz, postarzanych mebli. Duży wybór świec, podgrzewaczy i świeczników: style Skandynawski, Prowansalski, Shabby Chic, Retro i Vintage. Dodatki i ozdoby do domu - artykuły dekoracyjne: piękne świece i świeczki, zapachowe i nie tylko.

Oświetlenie Jest 89 produktów.

Podkategorie

  • Lampiony Latarenki

    Dekoracyjne lampiony i latarnie - do ogrodu, na taras, balkon. Białe, popielate i inne, ozdobne lampiony, latarnie ogrodowe, w tym postarzane, pasujące do styli Shabby Chic, Retro, Vintage. Dekoracje do ogrodu i aranżacje przestrzeni, oświetlenie do ogrodu, drewniane latarenki.

  • Świeczniki

    Małe, ozdobne świeczniki i niewielkie lampioniki, idealne do salonów w stylu Retro, Vintage, Shabby. Dodatki i ozdoby do domu, doskonałe na prezent dla kogoś lub dla siebie. Oświetlenie wnętrz - miniaturowe świeczniki.

  • Świece Obrączki Sznury

    Dekoracyjne i praktyczne świece, świeczki i podgrzewacze - zapachowe i nie tylko. Dodatki i ozdoby do domu, ogrodu, na taras i balkon - oświetlenie wnętrz, salonu, sypialni w stylach Vintage, Retro, Shabby Chic - artykuły dekoracyjne. Świeczki na prezent, walentynki, urodziny.

Pokazuje 61 - 89 z 89 elementów