Dekoracje - Duży Wybór Dodatków do Domu - Obrazy, Zegary, Wiklina - Skarby Domowe
Dekoracje

Dekoracje, ozdoby, dodatki do domu: obrazy, zegary, zawieszki, świąteczne dekoracje, wiklina w stylu Skandynawskim, Prowansalskim i Shabby Chic. Oryginalne pomysły na dekoracje, DIY i nie tylko. Piękne drobiazgi do domu i ogrodu, na taras, balkon.

Dekoracje Jest 408 produktów.

Podkategorie

 • Zawieszki

  Dekoracyjne ozdobne zawieszki do domu. Do powieszenia na drzwi, w salonie, sypialni, kuchni, na balkony, tarasy i ogrody. Dodatki i ozdoby do domu i ogrodu w stylu Shabby Chic, Retro, Vintage, Skandynawskim, Prowansalskim. Duży wybór zawieszek: drewniane, materiałowe, z napisami, motto - oryginalne dekoracje w przeróżnych kształtach: serca, domki, kryształki...

 • Tabliczki

  Tabliczki ozdobne z napisami do domu, na drzwi i nie tylko - duży wybór drewnianych i metalowych tabliczek do powieszenia. Tabliczka z cytatem, motto, sentencjami. Doskonałe do przytulnych wnętrz w stylu Retro, Vintage, Shabby Chic i nie tylko - pozytywne napisy na tabliczkach to też doskonały pomysł na prezent, ślub, urodziny lub dla siebie.

 • Drewniane Drobiazgi...
 • Wazony Metalowe Pojemniki

  Wazony, Kwietniki, Pojemniki, Osłonki z Kolekcji Metalowej

 • Wiklina Zawieszki Koła

  Wyroby wiklinowe - z wikliny białej, brązowej, kolorowej. Zawieszki z wikliny w kształcie serc, z kokardkami - idealne dekoracje do domu i ogrodu.

 • Zegary

  Ozdobne dekoracyjne zegary do domu i ogrodu. Zegary ścienne, stołowe, dworcowe, budziki, w różnych stylach: Vintage, Retro, celowo postarzane i dekorowane. Do zawieszenia, postawienia lub położenia - dodatki do domu, wyposażenie kawiarni.

 • Zawieszki Kryształki...

  Ozdobne kryształki plastikowe, do powieszenia, postawienia. Dekoracje z akrylu, figurki i zawieszki do firan, dodatki do domu, ogrodu, na taras i balkon. Pięknie błyszczące się kryształki, na wstążeczkach i nie tylko, wiszące lampiony, kryształowe ptaszki i girlandy. 

 • Girlandy Akrylowe...
 • Figurki

  Dekoracyjne figurki do domu - z drewna, ceramiki. Figurki zwierząt, ptaszki, sówki, świąteczne i inne. Konie na biegunach, kalendarze datowniki drewniane, klatki dla ptaków, dekoracje i dodatki do domu, ogrodu, na taras i balkon.

 • Ramki

  Dekoracyjne ramki na zdjęcia - z drewna, wikliny. Doskonałe pomysły na prezent, ślub, urodziny. Ramki do zdjęć pojedyncze i kolażowe zestawy ramek. Duży wybór: z napisami, lusterkami, serduszkami, kokardkami i ozdobami w stylach Shabby Chic, Retro, Vintage. Do powieszenia, postawienia, małe i duże, przestrzenne - 3D i płaskie.

 • Kwiaty Bukszpan...

  Sztuczne rośliny, kwiaty, bukieciki lawendowe, doniczki i drzewka. Ozdoby do domu w klimacie Prowansji i nie tylko - gęste kule bukszpanowe, lawenda, wianki i stroiki - ośnieżone sztuczne małe choinki na święta - dodatki do domu i ogrodu, na taras i balkon.

 • Kwietniki Stojaki...

  Kwietniki i stojaki na kwiaty - dekoracyjne ozdoby do ogrodu, na taras i balkon. Osłonki, skrzynki na doniczki i kwiaty, wykonane z drewna i metalu. Wiszące i stojące kwietniki metalowe i drewniane - do wnętrz i ogrodów, w klimacie Shabby Chic, Retro, Vintage. 

 • Doniczki i Osłonki

  Doskonałe do dużych i małych kwiatów i roślin - dekoracyjne doniczki, osłonki, skrzynki, kubełki, drewniane i metalowe. Podwójne doniczki - dwojaczki w stylu Shabby Chic, Prowansja, Retro, Vintage - postarzane dekoracje do domu i ogrodu. Konewki donice i skrzynki płotki, niebanalne, oryginalne dodatki i ozdoby.

 • Wielkanoc

  Dekoracje i ozdoby na Święta Wielkanocne - króliczki, zające, kurczaczki, koguciki i kurki, jajka pisanki i ozdobne wianki na Wielkanoc 2021. Ceramiczne kieliszki, mini paterki na jajka i święconki, zajączki w koszyczku, kolorowe zawieszki z ptaszkami, drewniane i ceramiczne dekoracje na drzewko wielkanocne, do domu i ogrodu, na taras i balkon.

  Wesołego Alleluja!

 • Boże Narodzenie

  Święta Bożego Narodzenia - dekoracje i przeróżne ozdoby - aniołki, gwiazdki, renifery, sztuczne ośnieżone mini choinki, materiałowe zawieszki na choinkę. Figurki ceramiczne i nie tylko: renifery, piękne aniołki. Tabliczki z napisami i życzeniami, świecące szklane Wigilijne szopki. Duży wybór świeczników, latarenek i lampioników, podstawek pod świeczki i podgrzewacze. Dodatki i ozdoby do domu, ogrodu, na taras i balkon - na święta.

  Przygotuj się na Boże Narodzenie 2020!

Pokazuje 1 - 30 z 408 elementów