Ozdoby do Powieszenia - Skarby Domowe
Szanowni klienci! Sklep skarbydomowe.pl został zamknięty z dniem 31 grudnia 2022.
Wysprzedajemy asortyment - zamówienia można składać mailowo na skarbydomowe@o2.pl lub yaewa@o2.pl, podając indeks produktu.

Obniżki

Ozdoby do Powieszenia

Dekoracje, ozdoby, dodatki do domu: zawieszki, tabliczki okolicznościowe, girlandy, akryle w stylu Skandynawskim, Prowansalskim, Glamour, New York. Oryginalne pomysły na dekoracje, DIY i nie tylko. Piękne drobiazgi do domu i ogrodu, na taras, balkon.

Ozdoby do Powieszenia Jest 47 produktów.

Podkategorie

  • Zawieszki

    Dekoracyjne ozdobne zawieszki do domu. Do powieszenia na drzwi, w salonie, sypialni, kuchni, na balkony, tarasy i ogrody. Dodatki i ozdoby do domu i ogrodu w stylu Shabby Chic, Retro, Vintage, Skandynawskim, Prowansalskim. Duży wybór zawieszek: drewniane, materiałowe, metalowe- oryginalne dekoracje w przeróżnych kształtach.

  • Tabliczki Okolicznościowe

    Tabliczki ozdobne z napisami do domu, na drzwi i nie tylko - duży wybór drewnianych tabliczek do powieszenia. Tabliczka z cytatem, motto, sentencjami. Doskonałe do przytulnych wnętrz w stylu Retro, Vintage, Shabby Chic i nie tylko - pozytywne napisy na tabliczkach to też doskonały pomysł na prezent, ślub, urodziny lub dla siebie.

  • Girlandy Akrylowe...

    Piękne girlandy. Najwyższa jakość akrylu, kryształków. Najmodniejsze wzory. Dekoracja okna, karnisza, firany, lampy.Wyjątkowy prezent.

Pokazuje 1 - 30 z 47 elementów