Dekoracje Oświetlenie Boże Narodzenie - Skarby Domowe
Szanowni klienci! Sklep skarbydomowe.pl został zamknięty z dniem 31 grudnia 2022.
Wysprzedajemy asortyment - zamówienia można składać telefonicznie pod nr. 600 703 960 lub mailowo na yaewa@o2.pl, podając indeks produktu.

Obniżki

Boże Narodzenie

Najpiękniejsze dekoracje oraz ozdoby na Boże Narodzenie. Najmodniejsze stroiki, figurki i oświetlenie. Mnóstwo wiewiórek, koników, sówek, aniołków, bombek, girland. Króluje biel, srebro, zieleń, złoto. Wasze skarby domowe mają także wyjątkowe propozycje na prezent mikołajkowy, gwiazdkowy.

Boże Narodzenie Jest 121 produktów.

Podkategorie

 • Zawieszki Bombki

  Wyjątkowe zawieszki na choinkę, stroik i do okna. Bombki kryształkowe, futerkowe, dzwoneczki, pajacyki, skrzaty.

 • Lampiony Świeczniki

  Boże Narodzenie w nastrojowym ciepłym świetle tylko z naszymi lampionami, świecznikami i latarenkami

 • Stroiki Wianki

  Cudowne stroiki, wianki na stół, komodę, drzwi i do okna. Naturalne z szyszkami, jodełką, sosną. Pięknie połyskujące.

 • Figurki

  Figurki w pięknych kolorach bieli, srebra i złota. Cudne koniki, ptaszki, sowy, wiewiórki, aniołki. Najmodniejsze trendy ozdób zimowo- świątecznych.

 • Choinki

  Choinki wysokiej jakości, zdobione. Wyjątkowe dekoracje świąteczne.

 • Dodatki Dekoracyjne

  Dodatki dekoracyjne, do stroików, obrusów, bombek, figurek. Zrób sama, wyjątkowe świąteczne dekoracje.

 • Szybki podgląd
  66,04 zł 83,04 zł
  Nowy

  Metalowy Lampion Kula Ledowa Daje bardzo efektowne światło.Ozdobi i udekoruje dom przez cały rok. Na co dzień i od święta. Wyjątkowy w salonie,sypialni, pokoju, hallu. Pięknie wygląda na parapecie, kominku, konsoli, półeczce, stoliku, komodzie, obok choinki, tworząc przytulny, nastrojowy, ciepły klimat. Będzie także miłym prezentem, wkrótce Mikołajki i...

  66,04 zł 83,04 zł
 • Szybki podgląd
  91,40 zł 108,40 zł
  Nowy

  Metalowy Lampion z Światłem Led Daje bardzo efektowne światło.Ozdobi i udekoruje dom przez cały rok. Na co dzień i od święta. Wyjątkowy w salonie,sypialni, pokoju, hallu. Pięknie wygląda na parapecie, kominku, konsoli, półeczce, stoliku, komodzie, obok choinki, tworząc przytulny, nastrojowy, ciepły klimat. Będzie także miłym prezentem, wkrótce Mikołajki i...

  91,40 zł 108,40 zł
 • Kryształowa Gwiazda z Złotym Liściem Cudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym.

  3,23 zł 6,23 zł
 • Kryształowa Gwiazda  Cudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym.

  3,23 zł 6,23 zł
 • Kryształowa Gwiazda z Srebrnym Ptaszkiem Cudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym.

  3,23 zł 6,14 zł
 • Kryształowa Gwiazda z Srebrnym Liściem Cudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym.

  3,23 zł 6,23 zł
 • Zawieszki  Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt.

  2,97 zł 5,22 zł
 • Zawieszki Szklane Srebrne Gwiazdki 6 szt Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt.

  7,89 zł 10,10 zł
 •  Złota Gwiazdka Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt.

  7,89 zł 10,10 zł
 • Zawieszki Serduszka 2 szt Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt.

  2,69 zł 6,10 zł
 • Zawieszki Dzwoneczki 8 szt Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt

  3,10 zł 6,10 zł
 • Zawieszki Dzwoneczki 2  szt Cudownie udekorują choinkę, stroik, okno, karnisz. Stworzą magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt.

  3,10 zł 6,10 zł
 • Szybki podgląd
  12,10 zł 17,10 zł
  Nowy

  Kryształowa Gwiazda Śnieżynka Cudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym.

  12,10 zł 17,10 zł
 • Szybki podgląd
  30,86 zł 38,80 zł
  Nowy

  Świecąca Choinka z Kryształkiem na Święta Oryginalna dekoracja na nadchodzące Boże narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda w oknie, stroiku lub użyta do większej kompozycji.

  30,86 zł 38,80 zł
 • Piękna Girlandaz perełek i kryształków

  25,74 zł 32,80 zł
 • Szybki podgląd
  30,86 zł 38,80 zł
  Nowy

  Szklana Choinka LED dekoracja świąteczna Oryginalna dekoracja na nadchodzące Boże narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda w oknie, stroiku lub użyta do większej kompozycji.

  30,86 zł 38,80 zł
 • Figurka Świąteczna Dwa Jeżyki z Jabłuszkiem Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  6,64 zł 13,64 zł
 • Szybki podgląd
  10,43 zł 17,43 zł
  Nowy

  Złota Gałązka z Kryształkami Perełkami Oryginalna dekoracja na nadchodzące Święta. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda w wazonie, metalowych złotych osłonkach w stroiku lub jako element większej kompozycji.

  10,43 zł 17,43 zł
 • Szybki podgląd
  23,81 zł 35,81 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Złote Poroże Jelenia Głowa Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  23,81 zł 35,81 zł
 • Szybki podgląd
  11,80 zł 19,80 zł
  Nowy

  Piękna, dekoracja 4 sznury Pereł Ta cudowna zawieszka, odmieni Twoje okno, firankę, karnisz. Udekoruje choinkę, stroik. W każdym wnętrzu stworzą ciepły domowy nastrój na co dzień i od święta.

  11,80 zł 19,80 zł
 • Złota Gałązka Jemioły z Kryształkami Oryginalna dekoracja na nadchodzące Święta. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda na choince, drzwiach, firanie, karniszu, stroiku lub jako element większej kompozycji.

  9,21 zł 16,21 zł
 • Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  5,03 zł 10,03 zł
 • Szybki podgląd
  14,67 zł 21,67 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Wiewiórka z Szyszką Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  14,67 zł 21,67 zł
 • Szybki podgląd
  16,95 zł 23,95 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Sowa Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  16,95 zł 23,95 zł
 • Szybki podgląd
  12,66 zł 19,66 zł
  Nowy

  Figurka Choinka z Dzwoneczkami na Pieńku Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  12,66 zł 19,66 zł
 • Szybki podgląd
  19,15 zł 26,15 zł
  Nowy

  Figurka  Świąteczna Biały Jelonek Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  19,15 zł 26,15 zł
 • Szybki podgląd
  44,86 zł 56,86 zł
  Nowy

  Zimowa dziewczynka w wełnianym sweterku i ślicznej czapeczce trzymająca w ręce podświetlane serduszko. Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy...

  44,86 zł 56,86 zł
 • Piękna Zawieszka ChoinkaCudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym

  9,05 zł 13,50 zł
 • Piękna Zawieszka GwiazdaCudowna zawieszka, która udekoruje i stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt. Piękna na choince, w oknie, pod lampą lub w innym miejscu. Będzie także miłym upominkiem świątecznym

  9,05 zł 13,50 zł
 • Cudowne zawieszki Udekorują Drzewko Bożonarodzeniowe, stroik. Stworzą magiczny radosny klimat w Twoim domu w okresie Świąt! Będą także miłym prezentem na Mikołajki lub Gwiazdkę

  7,09 zł 12,09 zł
Pokazuje 1 - 30 z 121 elementów