Tabliczki - Ozdobne, z Napisami, Pięknymi Cytatami, Motto, Sentencjami - Skarby Domowe

Tabliczki Okolicznościowe

Tabliczki ozdobne z napisami do domu, na drzwi i nie tylko - duży wybór drewnianych tabliczek do powieszenia. Tabliczka z cytatem, motto, sentencjami. Doskonałe do przytulnych wnętrz w stylu Retro, Vintage, Shabby Chic i nie tylko - pozytywne napisy na tabliczkach to też doskonały pomysł na prezent, ślub, urodziny lub dla siebie.

Tabliczki Okolicznościowe Jest 38 produktów.

Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów

Tabliczki z napisami

Ozdobna tabliczka z napisem lub mottem to idealny prezent na różne okazje, jak i piękna ozdoba do domu - salonu, pokoju dziennego, kuchni czy jadalni.

W naszym sklepie internetowym z dodatkami do domu znajdziesz największy wybór tabliczek z napisami, wykonanych tylko z eko materiałów: drewna i naturalnego sznurka.

Drewniane tabliczki z napisami do domu

Nie ma zbyt wiele ozdób do domu, które są jednocześnie uniwersalne, praktyczne i ozdobne. Tabliczki są jednak zarówno estetyczną ozdobą, jak i miłą przypominajką - kupując tabliczkę, fundujemy sobie również niezliczoną ilość poprawionych dni - podnoszące na duchu słowa na pewno nie raz dodadzą nam otuchy nawet w ciężkich chwilach.

Można znaleźć wiele rodzajów tabliczek z napisami. Różnią się one od siebie:

  • kształtem - w naszej ofercie posiadamy zarówno klasyczne, prostokątne tabliczki jak i tabliczki dekoracyjne owalne, w kształcie serca czy nawet aniołka
  • napisem - możesz znaleźć tabliczki z mottami, aforyzmami, cytatami, frazami, sentencjami ale także typowo ozdobne - z romantycznym zdjęciem, grafiką, obrazkiem lub przestrzenną aplikacją 3D
  • dedykacją - tabliczka z napisem na prezent to idealny pomysł na upominek: dla dzień Mamy, Taty, Babci, Dziadka, a także okolicznościowy upominek na Walentynki, dzień Nauczyciela, na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej
  • przeznaczeniem - dla kawiarni, restauracji i nie tylko - w naszej ofercie posiadamy również tabliczki z napisami: otwarte/zamknięte, zaraz wracam, kuchnia, toaleta, WC, zakaz palenia i inne
  • językiem, w jakim napisano motto - oprócz klasycznych tabliczek z napisem "Home Sweet Home", posiadamy też inne tabliczki z napisami po angielsku, ze znanymi w tym języku frazami - stanowią one również świetny prezent od uczniów dla nauczycieli języka angielskiego!

Zawieszki z cytatami na każdą okazję - tabliczki dekoracyjne

Piękne słowa czynią nasze życie bogatszym i pełniejszym sensu - przypominają nam o tym, co naprawdę ważne: o miłości, domu, szczęściu.

Napisy naklejane na ścianach to jeden z popularnych sposobów otaczania się podnoszącymi na duchu mottami, ale nie każdy chce i może sobie na niego pozwolić - nie są takie łatwe w aplikacji, zostawiają ślady, nie można ich zmienić.

Tabliczki z napisami i sentencjami rozwiązują ten problem - wystarczy zawiesić je klasycznie na małym gwoździku lub powiesić na klamce okna lub ramie obrazu.

Wybierz najtrafniejszą tabliczkę z napisem do domu lub mieszkania i podaruj sobie więcej uśmiechu na co dzień!