Figurki - Skarby Domowe
Szanowni klienci! Sklep skarbydomowe.pl został zamknięty z dniem 31 grudnia 2022.
Wysprzedajemy asortyment - zamówienia można składać telefonicznie pod nr. 600 703 960 lub mailowo na yaewa@o2.pl, podając indeks produktu.

Obniżki

Figurki

Figurki w pięknych kolorach bieli, srebra i złota. Cudne koniki, ptaszki, sowy, wiewiórki, aniołki. Najmodniejsze trendy ozdób zimowo- świątecznych.

Figurki Jest 34 produktów.

 • Szybki podgląd
  30,86 zł 38,80 zł
  Nowy

  Świecąca Choinka z Kryształkiem na Święta Oryginalna dekoracja na nadchodzące Boże narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda w oknie, stroiku lub użyta do większej kompozycji.

  30,86 zł 38,80 zł
 • Szybki podgląd
  30,86 zł 38,80 zł
  Nowy

  Szklana Choinka LED dekoracja świąteczna Oryginalna dekoracja na nadchodzące Boże narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, radosny nastrój. Pięknie wygląda w oknie, stroiku lub użyta do większej kompozycji.

  30,86 zł 38,80 zł
 • Figurka Świąteczna Dwa Jeżyki z Jabłuszkiem Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  6,64 zł 13,64 zł
 • Szybki podgląd
  23,81 zł 35,81 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Złote Poroże Jelenia Głowa Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  23,81 zł 35,81 zł
 • Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  5,03 zł 10,03 zł
 • Szybki podgląd
  14,67 zł 21,67 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Wiewiórka z Szyszką Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  14,67 zł 21,67 zł
 • Szybki podgląd
  16,95 zł 23,95 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Sowa Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  16,95 zł 23,95 zł
 • Szybki podgląd
  12,66 zł 19,66 zł
  Nowy

  Figurka Choinka z Dzwoneczkami na Pieńku Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  12,66 zł 19,66 zł
 • Szybki podgląd
  19,15 zł 26,15 zł
  Nowy

  Figurka  Świąteczna Biały Jelonek Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  19,15 zł 26,15 zł
 • Szybki podgląd
  44,86 zł 56,86 zł
  Nowy

  Zimowa dziewczynka w wełnianym sweterku i ślicznej czapeczce trzymająca w ręce podświetlane serduszko. Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy...

  44,86 zł 56,86 zł
 • Figurka Aniołek w Futerku z GwiazdkąOryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  9,86 zł 15,99 zł
 • Figurka Aniołek w Futerku z Serduszkiem Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  9,86 zł 15,99 zł
 • Figurka Ślicznego Białego Ptaszka Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  7,12 zł 15,12 zł
 • Figurka Aniołek w Futerku Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  9,34 zł 17,34 zł
 • Szybki podgląd
  11,86 zł 15,99 zł
  Nowy

  Figurka Aniołek w Futerku Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  11,86 zł 15,99 zł
 • Szybki podgląd
  12,86 zł 20,09 zł
  Nowy

  Figurka Uroczy Aniołek Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  12,86 zł 20,09 zł
 • Szybki podgląd
  30,24 zł 37,24 zł
  Nowy

  Figurka Ślicznego Chłopczyka Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  30,24 zł 37,24 zł
 • Szybki podgląd
  21,84 zł 49,68 zł
  Nowy

  Figurki Zimowe Dzieci Świąteczna Wesoła Dekoracja Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  21,84 zł 49,68 zł
 • Szybki podgląd
  47,98 zł 77,98 zł
  Nowy

  Domek Chatka Drewniana z Podświetleniem Led Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  47,98 zł 77,98 zł
 • Szybki podgląd
  13,15 zł 20,15 zł
  Nowy

  Figurka Złoty Konik na Biegunach Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  13,15 zł 20,15 zł
 • Szybki podgląd
  15,53 zł 22,53 zł
  Nowy

  Figurka Świąteczna Złota Wiewiórka z Orzeszkiem Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  15,53 zł 22,53 zł
 • Szybki podgląd
  13,34 zł 20,34 zł
  Nowy

  Figurka  Świąteczna Złoty Renifer Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  13,34 zł 20,34 zł
 • Szybki podgląd
  38,09 zł 55,09 zł
  Nowy

  Figurka  Świąteczna Srebrny Renifer Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także wyjątkowym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę.

  38,09 zł 55,09 zł
 • Szybki podgląd
  21,23 zł 28,23 zł
  Nowy

  Figurka Świecąca Choinka Magicznie wygląda na stole, kominku, komodzie, konsoli, parapecie okna lub użyta do większej kompozycji czy też stroika. Rozświetlona stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Będzie także urokliwym prezentem dla bliskich.

  21,23 zł 28,23 zł
 • Szybki podgląd
  31,23 zł 38,23 zł
  Nowy

  Szklana Bombka na baterie Czarna w Gwiazdki Podkreśli nastrój, stworzy uroczy, wesoły klimat. Magicznie wygląda zawieszona w oknie na karniszu a także użyta w stroiku , kompozycji wszędzie tam, gdzie nie możemy podłączyć zasilania z gniazdka elektrycznego. Rozświetlona stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

  31,23 zł 38,23 zł
 • Szybki podgląd
  42,96 zł 49,96 zł
  Nowy

  Duża Bombka Kula Świecąca Lampka Bałwanki Śnieżki Choinki Magicznie wygląda na stole, kominku, komodzie, konsoli, parapecie okna lub użyta do większej kompozycji czy też stroika. Rozświetlona stworzy magiczny klimat w Twoim domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Będzie także urokliwym prezentem dla bliskich.

  42,96 zł 49,96 zł
 • Szybki podgląd
  46,58 zł 58,50 zł
  Nowy

  Figurka bożonarodzeniowaBardzo efektowna ozdoba parapetu okna, kominka, komody, konsoli, szafki, stołu w okresie zimowo- świątecznym. Stwórz ciepły, klimat na Święta.Dekoracja idealna do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.Będzie także oryginalnym prezentem dla bliskich, wkrótce mikołajki i gwiazdka :)

  46,58 zł 58,50 zł
 • Szybki podgląd
  14,51 zł 21,51 zł

  Przepiękna Figurka z Akrylu Aniołek Oryginalna dekoracja na Boże Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Cudownie połyskuje odbijając i złamując światło. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole, stroiku, paterze, tacy. Będzie także świetnym pomysłem dla bliskich na Mikołajki...

  14,51 zł 21,51 zł
 • Szybki podgląd
  23,50 zł 30,50 zł

  Przepiękna Figurka z Akrylu Aniołek Oryginalna dekoracja na Boże Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Cudownie połyskuje odbijając i złamując światło. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole, stroiku, paterze, tacy. Będzie także świetnym pomysłem dla bliskich na Mikołajki...

  23,50 zł 30,50 zł
 • Szybki podgląd
  7,52 zł 16,52 zł

  Figurka Złotego Ptaszka Oryginalna dekoracja na Boże  Narodzenie. Wprowadzi do naszego domu magiczny, świąteczny, radosny nastrój. Wyjątkowo prezentuje się na parapecie okiennym, kominku, komodzie, konsoli, stole. Będzie także świetnym pomysłem dla bliskich na Mikołajki czy Gwiazdkę

  7,52 zł 16,52 zł
Pokazuje 1 - 30 z 34 elementów

Chodzież Roman

Ta elegancka ceramika pochodzi z Polski - to właśnie u nas powstają są te piękne, klasyczne wzory, okraszone wykończeniami w stylu retro.

Ceramika chodzieska występuje w barwach beżu, ecru, jasnego złota, piasku i bladożółtego. Ten charakterystyczny, królewski wręcz odcień idealnie wpisze się w każde wnętrze w stylu rustykalnym, retro lub vintage.

Powstaje bardzo dużo różnych wzorów, lecz głównie są to elementy kuchennego wyposażenia: zastawa stołowa, serwisy obiadowe, kubki, talerze i talerzyki, cukiernice i inne.

Manufaktura chodzieska Roman

Pochodząca z Chodzieży ceramika jest idealnym wyborem także na prezent - czy to dla młodej pary, na ślub i wesele. Na tym jednak nie koniec - do wyboru są też kubki Chodzież z napisami: "Dla wyjątkowej osoby", "Najlepszy Nauczyciel", "Najlepszy Wychowawca", "Kochanemu Chrzestnemu", "Kochanej Mamie" i "Kochanemu Tacie" oraz "Kochanej Babci" i "Kochanemu Dziadkowi", także w kompletach.

Jest to zarazem ciekawy pomysł na prezent dla ukochanych jak i dla samego siebie i domowników. Jeśli nie masz jeszcze prezentu na zbliżający się Dzień Matki - kubek z napisem będzie świetnym wyborem - jest zarówno praktyczy jak i dekoracyjny, a miły napis będzie za kazdym razem przypominał mamie o naszej miłości.

Do wyboru są także kubki z uniwersalnymi napisami - jeśli szukamy upominku dla dziewczyny/chłopaka lub narzeczonej/narzeczonego, warto zwrócić na ceramiczne Chodzież kubki i filiżanki z nadrukowanym napisem "Kochana Moja" oraz "Kochany Mój".

Ceramiczne kubki są również dobrym wyborem na Dzień Nauczyciela lub prezent pożegnalny dla wychowawcy - otrzymany od uczniów kubek z napisem "Najlepszy Wychowawca" albo "Najlepszy Nauczyciel" na pewno wyciśnie łzę z oka ukochanego wykładowcy.

Ceramika chodzież Roman

Manufaktura Chodzieska prezentuje także uniwersale wyposażenie, którego w żadnej kuchni i jadalni nie może zabraknąć - zarówno na co dzień jak i od święta.

Na specjalne okazje, jak na przykład tegoroczne Święta Wielkanocne, w ofercie napotkamy na przykład ozdobne miski w kształcie skorupek - doskonałe na Wielkanocne przysmaki i pisanki.

Absolutnym must-have są także półmiski na jajka - to specjalne talerze z miejscami na jajka, zapobiegające ich przemieszczaniu się i wypadaniu. Są one wręcz idealne na Wielkanoc, a w dodatku wystepują w kilku rodzajach - na 4 i 12 jaj. Występują także talerze na jajka z uchwytami lub bez nich.

Ceramika chodzieska do kuchni

Jednym z praktycznych elementów kuchennego wyposażenia są pojemniki na przyprawy, kawę, herbatę bułkę tartą, sól, pieprz i inne. Przy ich wyborze warto zadbać o ich dekoracyjność - żadna kuchnia nie będzie prezentować się dobrze z pomieszanymi, niejednolitymi pojemnikami w różnych stylach.

Chodzież Roman rozwiązuje ten problem, prezentując pasujące pojemniki z napisami - nigdy więc już nie pomylimy soli z cukrem, gdy w przezroczystym pojemniku wyglądają bardzo podobnie, a nam się akurat spieszy.

Ceramiczne pojemniki kuchenne występują w wariantach z napisami:

 • Sól
 • Cukier
 • Kawa
 • Herbata
 • Mąka
 • Bułka

Jeśli jednak chcemy przechować w pojemniku coś innego, zawsze możemy zdecydować się na ceramiczny pojemnik kuchenny bez żadnego napisu i podpisać go w wybrany sposób lub pozostawić bez napisu.

Ceramika kuchenna sklep

Oprócz pełnych zastaw stołowych manufaktura chodzieska Roman oferuje także pojednycze elementy wyposażenia kuchni. Są to na przykład: dzbany i dzbanki ceramiczne na mleko, sok, wodę lub letnią lemoniadę, miski, salaterki, mleczniki, sosjerki, maselniczki, serwetniki, cukiernice i cukierniczki.

Warto zwrócić uwagę na cukiernice z pokrywkami, które na pewno umilą codzienne spotkania przy kawie, a są także świetnym prezentem na dzień Babci albo Dziadka.

Ceramika na prezent

Jeśli szukamy eleganckiego i niebanalnego prezentu, pierwszorzędnym wyborem będą kubki z wybranymi napisami w dekoracyjnym pudełku.

Wykonane tylko z eko materiałów, kolorystycznie pasuje do beżowej, piaskowej barwy kubków. Jest także całkowicie bezpieczne - koszyk wypełniony jest wiórkami sosnowymi, zabezpieczając kubek przed rozbiciem.

Może być to prezent na ślub, lecz nie tylko - warto pamiętać o rocznicach, na które komplet ceramicznych kubków będzie strzałem w dziesiątkę.

Warto wspierać rozwój tej niesamowitej, polskiej manufaktury i zdecydować się właśnie na chodzież Roman!