Meble - Komódki, Toaletki, Szafki Postarzane w stylu Retro i Vintage - Skarby Domowe
Meble

Meble, komódki i szafki w stylu Skandynawskim, Retro, Vintage, Shabby Chic, Prowansja. Ozdobne wieszaki, lustra, toaletki do domu. Postarzane meble i mebelki. Kolekcja stylowych elementów wystroju wnętrz.

Meble Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Szafki

  Meble - szafki pokojowe, dekoracyjne i ozdobne, a zarazem funkcjonalne. Duży wybór szafeczek i szafekw stylach Retro, Vintage, Shabby Chic - postarzane dodatki do różnych wnętrz. Witrynki z szufladami, ażurowymi frontami i drzwiczkami, komódki - stoliki do salonów i sypialni. 

 • Lustra

  Lustra pokojowe, stojące i wiszące, ścienne - do sypialni, salonu, kobiecego pokoju. Duży wybór ozdobnych luster Shabby Chic, Retro, Vintage, Prowansja - z postarzanymi ramami, ramkami na ulubione zdjęcia, ornamentowymi oprawami. Lustra do pokoju, owalne i kwadratowe, małe i duże.

 • Krzesełka

  Praktyczne i dekoracyjne ławki, ławy i siedziska - do przedpokoju, salonu, pokoju. Z szufladami, otwieranym wiekiem, drewniane, pasujące do styli Retro, Vintage, Shabby Chic.

 • Stoliki

  Stoliki kawowe i nocne - duży wybór dekoracyjnych stolików w stylach Retro, Vintage, Skandynawskim, Prowansja, Shabby Chic. Drewniane, eleganckie i stylowe stoliczki i konsolki z szufladami - meble do sypialni, kobiecego pokoju, salonu, przedpokoju, poczekalni.

 • Półki

  Ścienne półki i półeczki, duże i małe, z witrynkami i bez. Drewniane, postarzane meble do domu w stylu Vintage, Retro, Shabby Chic. Ozdobne półeczki do przedpokoju, salonu, sypialni. Duży wybór półek - z lustrami, wieszakami, otwierane i proste. Mogą służyć jako organizery, kwietnik.

 • Wieszaki

  Dekoracyjne drewniane wieszaki do przedpokoju - na ubrania, płaszcze, małe wieszaczki na klucze, oraz wieszaki łazienkowe, na ręczniki. Pasują do styli Retro, Vintage, Shabby Chic i postarzanych mebli. Duży wybór i kolorystyka: wieszaczki proste, z dekoracjami, numerowane - doskonałe do poczekalni, kawiarni, restauracji lub domowych holów.

 • Skrzynki Na Klucze

  Skrzynki, skrzyneczki i szafki na klucze, wieszaki i wieszaczki drewniane, w stylach Shabby Chic, Retro, Vintage, Prowansja, Skandynawskim i Francuskim. Dekoracyjne i praktyczne, pasują do przedpokoju, a klucze nigdy się z nimi nie zgubią. Duży wybór postarzanych mebli: skrzynki proste, przeszklone i ozdobne.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów