Wielkanoc - Dekoracje i Ozdoby Wielkanocne: Pisanki, Króliczki, Wianki - Skarby Domowe
Wielkanoc

Dekoracje i ozdoby na Święta Wielkanocne - króliczki, zające, kurczaczki, koguciki i kurki, jajka pisanki i ozdobne wianki na Wielkanoc 2021. Ceramiczne kieliszki, mini paterki na jajka i święconki, zajączki w koszyczku, kolorowe zawieszki z ptaszkami, drewniane i ceramiczne dekoracje na drzewko wielkanocne, do domu i ogrodu, na taras i balkon.

Wesołego Alleluja!

Wielkanoc Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Wielkanoc

Radosny czas Wielkanocy zbliża się wielkimi krokami

Przygotuj się już dziś! Planując i kupując dekoracje wielkanocne z wyprzedzeniem oszczędzisz sobie pracy i stresu, kiedy te wesołe dni będą już tuż tuż - a wtedy najlepiej skupić się na spędzaniu czasu w gronie rodziny i pieczeniu ciast.

Styl dekoracji na Święta Wielkanocne w tym roku nie zmienił się zbytnio od poprzedniego, lecz można zauwazyć rosnącą popularność pastelowych kolorów - w te święta królują delitane róże, zielenie, turkusy i beże. Zauważymy także wiele ozdób HOLO - z efektem hologramu, mieniące się pod światło milionem barw.

Dekoracje na wielkanoc

Jeśli chodzi o motywy dekoracji i ozdób na Wielkanoc, szczególnie piękne są te zwierzęce - wesołe króliki, zające, kury, koguty, gąski i kaczki. Wśród innych popularnych ozdób wielkanocych znajdziemy oczywiście jajka, tulipany, wieńce i stroiki, a także kwiaty i przeróżne motywy florystyczne.

Ceramiczne ozdoby wielkanocne

Warto zwrócić uwagę na odkryty ostatnio na nowo styl łączenia ceramiki z drewnem - powstające z takiego połaczenia ozdoby, najczęściej ceramiczne figurki, to piękna i przyciągająca wzrok wiosenna, wielkanocna dekoracja.

Ozdoby wielkanocne z ceramiki cieszą się dużą popularnością, szczególnie te praktyczne - na przykład miski w kształcie skorupek jajka, w których pisanki będą się prezentować na stole zjawiskowo.

Wśród ceramicznych dekoracji znajdziemy także figurki, które możemy postawić w każdym miejscu - na stole, kominku, parapecie bądź biurku.

Wiosenne ozdoby i stroiki wielkanocne

Klasyczną wielkanocną dekoracją są nie od dziś zawieszki, głównie ze względu na swoją uniwersalność. Możemy powiesić je klasycznie, na tradycyjnym wielkanocnym drzewku wykonanym z bazi, forsycji i gałązek, lecz to nie koniec: ogranicza nas tylko wyobraźnia, bowiem mała zawieszka będzie prezentować się świetnie i pomysłowo także na klamce okna lub przy stroiku.

Wiosenne stroiki także nie tracą na popularności - spotykamy zarówno takie wykonane tylko z eko materiałów: szyszek, jajek, gałązek i mchu, a także z przeróżnymi dodatkami, na przykład ceramicznymi detalami i ozdobami lub figurkami wielkanocnymi.

Podczas wybierania dekoracji na Święta Wielkanocne, warto zasięgnąć rady rodziny, szczególnie tych najmłodszych - bo nic tak jak dziecięce oko nie wypatrzych tych najpiękniejszych, najradośniejeszych dekoracji na ten wspaniały okres.

A nasz sklep internetowy z dekoracjami i ozdobami wielkanocnymi - Skarby Domowe, życzy...

Spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!